Bitcoin

Czym jest bitcoin?

Bitcoin to waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. To waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet. Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

Czym jest wydobywanie?

Wydobywanie jest podstawą pozwalającęBitcoin funkcjonować. Nowe Bitcoiny są tworzone jako nagroda dla wydobywających, którzy zabezpieczają i rejestrują płatności w bloku.

Możliwości BitClub

Z BitClub możesz zarabiać codziennie dzięki puli kopalń. Istnieje także program referencyjny, w którym dostajesz pieniądze za każdego, kogo zaprosiłeś do BitClub.

Co potrzebujesz by zacząć zarabiać?

1. Załóż swój portfel do przechowywania bitcoinów. Osobiście polecamy blockchain.info. Założenie jest darmowe i bardzo proste. https://blockchain.info/pl/wallet/#/
2. Utworzenie konta na giełdzie bitcoin. Dlaczego? Wszystkie płatności które wykonujemy są w bitcoinach, więc musimy je najpierw zakupić. www.bitbay.net
3. Zarejestrowanie się w BitClubNetwork. Kolejnym krokiem jest opłacanie 99$ na aktywowanie konta (jednorazowe). To pozwala wpiąć Cię w system binarny, w którym będziesz czerpać dodatkowy zysk z osób które są wpięte pod Tobą. Im szybciej tym lepiej. Jeśli chcemy wydobywać bitcoiny konieczny jest zakup pakietu za 500$, 1000$ lub 2000$. Po zakupie otrzymujemy prowizje z zakupionych pakietów.